D07-tytöt Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
23.11.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - Gbk T06
26.10.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - Peff/Hbk yhdistelmä
26.10.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - Gbk T06
26.09.2019 Piirisarja P12 Bennäs, Falli 2 PeFF - KPV -07 tytöt
19.09.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kippari Hall A KPV -07 tytöt - FC Ylivieska
16.09.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Santahaka (tekonurmi) KPV -07 tytöt - Tarmo
12.09.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV -07 tytöt - Tarmo/-08
08.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 2 Ilves 07 - KPV valkoinen
08.09.2019 Hippo-turnaus Jyskä TN 1 KPV vihreä - Valtti/IHU musta
08.09.2019 Hippo-turnaus Jyskä TN 1 KPV vihreä - Pallokissat punainen
08.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 3 ONS 07 punainen - KPV valkoinen
08.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 3 KPV valkoinen - EBK
08.09.2019 Hippo-turnaus Jyskä TN 1 EPS musta - KPV vihreä
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 3 PaRi 07 keltainen - KPV valkoinen
07.09.2019 Hippo-turnaus Jyskä TN 1 KPV vihreä - Ilves 07 keltainen
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 1 Valtti/IHU musta - KPV vihreä
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 1 WJK 07/08 - KPV vihreä
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 3 EBK - KPV valkoinen
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 1 KPV vihreä - Mäntsälän Urheilijat Salamat
07.09.2019 Hippo-turnaus Viitaniemi TN 3 KPV valkoinen - FC Hertta 07 sininen
05.09.2019 Piirisarja P12 Kalajoki, Merenojan urheilukenttä K-Pallo - KPV -07 tytöt
03.09.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kirkonmäki 5 KPV KPV - TUS YJ
26.08.2019 Piirisarja T13 Kälviä, Keskuskenttä Tarmo - KPV KPV
22.08.2019 Piirisarja P12 Ylivieska, Safarin tekonurmi 2 FC Ylivieska/-08 - KPV -07 tytöt
20.08.2019 Piirisarja T13 Kalajoki, Kummala K-Pallo - KPV KPV
15.08.2019 Piirisarja P12 Evijärvi, Keskusurheilukenttä EU - KPV -07 tytöt
13.08.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 2 KPV KPV - FC Folk/T14
08.08.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV -07 tytöt - NIK
06.08.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV KPV - GBK
06.08.2019 Piirisarja P12 Nivala, DEN-areena FC-92 - KPV -07 tytöt
04.08.2019 Mastocup Mukkula Halli TN ½ B KPV valkoinen - TPS
04.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ A FC Kasiysi/T08 Punainen - KPV Vihreä
04.08.2019 Mastocup Mukkula Halli TN ½ B KPV Valkoinen - Palokan Riento
03.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ A KPV Vihreä - RiPS
03.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ A KTP - KPV Vihreä
03.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ B FC Kuusysi - KPV Valkoinen
03.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ B KPV Valkoinen - PK-35/Punainen
03.08.2019 Mastocup Mukkula TN ½ B KPV Vihreä - Ilves/Keltainen
03.08.2019 Mastocup Mukkula Halli TN ½ B OHF - KPV Valkoinen
01.08.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kirkonmäki 5 KPV -07 tytöt - OuHu
25.07.2019 Piirisarja P12 Kannus, Kitinkankaan urheilukenttä TU/Ura YJ - KPV -07 tytöt
20.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka KPV/T07 valkoinen - KPV T07 valkoinen
20.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka LoVe - KPV T07 vihreä
20.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka IK Myran - KPV T07 valkoinen
19.07.2019 Kokkola Cup Decens 1/Kirkonmäki 1 KPV T07 vihreä - TUS/T12
19.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka FC Hertta/punainen - KPV T07 valkoinen
19.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka FC Sport-j - KPV T07 valkoinen
19.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka KPV T07 vihreä - ONS valkoinen
19.07.2019 Kokkola Cup PopSockets 2/Santahaka KPV T07 valkoinen - IK Myran
18.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Santahaka 3 B KPV T07 valkoinen - AFA Olaine (LAT)
18.07.2019 Kokkola Cup Kokkola, Kirkonmäen urheilukenttä 2 Närpes Kraft - KPV T07 vihreä
09.07.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV KPV - FC United/T14
03.07.2019 Piirisarja T13 Haapavesi, Urheilukenttä FC Folk/T14 - KPV KPV
03.07.2019 Piirisarja P12 Kälviä, Keskuskenttä Tarmo - KPV -07 tytöt
30.06.2019 Piteå Summergames Sparbanken Nord 2 Klubi-36 - KPV vihreä
30.06.2019 Piteå Summergames Sparbanken Nord 1 JyPK valkoinen - KPV vihreä
30.06.2019 Piteå Summergames LF3 KPV valkoinen - IF Brommapojkarna
30.06.2019 Piteå Summergames Sparbanken Nord 4 Tromsø IL - KPV vihreä
29.06.2019 Piteå Summergames LF3 KPV valkoinen - Grønnåsen IL
29.06.2019 Piteå Summergames Sparbanken Nord 4 KPV vihreä - Sunderby SK
29.06.2019 Piteå Summergames Strömsborg 2 KPV vihreä - Bardufoss OIF
29.06.2019 Piteå Summergames Nolia 11 FK Mjølner - KPV vihreä
29.06.2019 Piteå Summergames Gotis 1 Rönnskärs IF - KPV valkoinen
28.06.2019 Piteå Summergames Gotis 3 KPV vihreä - Sävar IK
28.06.2019 Piteå Summergames Furunäset 5 KPV valkoinen - Gällivare SK 2
28.06.2019 Piteå Summergames Nolia 9 Storfors AIK - KPV vihreä
28.06.2019 Piteå Summergames Gotis 1 Tromsdalen UIL Röd - KPV valkoinen
26.06.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kirkonmäki 5 KPV -07 tytöt - EU
25.06.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV KPV - K-Pallo
19.06.2019 Piirisarja P12 Larsmo, Centralplan LBK/svart - KPV -07 tytöt
18.06.2019 Piirisarja T13 Larsmo, Centralplan LBK/röd - KPV KPV
10.06.2019 Piirisarja P12 Kaustinen, Urheilukenttä KP-V - KPV -07 tytöt
06.06.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV -07 tytöt - PeFF
04.06.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV KPV - Tarmo
30.05.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kippari Hall B KPV -07 tytöt - TU/Ura YJ
26.05.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Kippari Hall A KPV KPV - FC-92
24.05.2019 Piirisarja T13 Bennäs, Falli 2 PeFF - KPV KPV
23.05.2019 Piirisarja P12 Oulainen, Siirtonurmi OuHu - KPV -07 tytöt
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 KPV vihreä - VPS
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 KPV valkoinen - JyPK musta
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 STPS - KPV vihreä
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 1 JyPK musta - KPV valkoinen
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 KPV vihreä - JyPK valkoinen
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 1 Nousu - KPV valkoinen
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 KPV vihreä - SeMi
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 1 KPV valkoinen - STPS
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 KPV vihreä - PaRi keltainen
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 1 KPV valkoinen - PaRi musta
18.05.2019 Palokka-lehti turnaus Palokka, kenttä 2 VPS - KPV vihreä
16.05.2019 Piirisarja P12 Haapavesi, Urheilukenttä FC Folk - KPV -07 tytöt
14.05.2019 Piirisarja T13 Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 1 GBK - KPV KPV
09.05.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Kippari Hall B KPV -07 tytöt - FC-92
07.05.2019 Piirisarja T13 Kipparihalli KPV T07/T06 - LBK/svart
02.05.2019 Piirisarja P12 Kokkola, Santahaka (tekonurmi) KPV -07 tytöt - K-Pallo
28.04.2019 FC Sport kevätturnaus Vaasa, Botnia 1 KPV - FC Kuffen
28.04.2019 FC Sport kevätturnaus Vaasa, Botnia 2 KPV - FC Sport-j 08
27.04.2019 FC Sport kevätturnaus Vaasa, Botnia 1 SeMi 07 - KPV
27.04.2019 FC Sport kevätturnaus Vaasa, Botnia 1 KPV - HBK
14.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Telia 5G Areena 2 KPV - EPS
14.04.2019 KPV Kevätturnaus TN1 KV-V 07 - KPV
14.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Pallokenttä 6/1 KPV - FC Nokia
14.04.2019 KPV Kevätturnaus TN1 GBK vit - KPV T07
13.04.2019 KPV Kevätturnaus TN2 KPV T07 - VPS raita
13.04.2019 KPV Kevätturnaus TN2 KPV musta - KPV T07
13.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Pallokenttä 6/2 KPV - FC Reipas
13.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Telia 5G Areena 2 KPV - Brommapojkarna F07-1
13.04.2019 KPV Kevätturnaus TN2 KPV T07 - FC Folk
12.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Pallokenttä 6/2 Pallokissat - KPV
12.04.2019 HJK kevätturnaus Helsinki, Pallokenttä 6/1 HJK - KPV
06.04.2019 Jyväskylän miniturnaus Jyväskylä, kenttä 1 KPV - JyPK musta
06.04.2019 Jyväskylän miniturnaus Jyväskylä, kenttä 1 PaRi - KPV
06.04.2019 Jyväskylän miniturnaus Jyväskylä, kenttä 1 JyPK vihreä - KPV
06.04.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Love/Gbk Yj.
31.03.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - KPV T06
24.03.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - Kpv P07
09.03.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv P08
24.02.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli KPV T07 - KPV T06
23.02.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - KPV P08
17.02.2019 Helmicup Kipparihalli KPV T07 Vihreä - Ons
17.02.2019 Helmicup Kipparihalli KPV T07 Valkoinen - Haupa
17.02.2019 Helmicup Kipparihalli A KPV vihreä - HauPa
17.02.2019 Helmicup Kipparihalli B KPV valkoinen - ONS
16.02.2019 Harjoitusottelut Kipparihalli, kenttä A HauPa - KPV valkoinen
16.02.2019 Helmicup Kipparihalli, kenttä B KPV vihreä - ONS
16.02.2019 Helmicup Kipparihalli, kenttä A FC KoMu - KPV valkoinen
16.02.2019 Helmicup Kipparihalli, kenttä A FC Ylivieska - KPV vihreä
16.02.2019 Helmicup Kipparihalli, kenttä B KPV valkoinen - GBK 08
16.02.2019 Helmicup Kipparihalli, kenttä B KPV vihreä - GBK
09.02.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv P08
03.02.2019 OGC Arina-areena 2 ONS valkoinen - KPV valkoinen
03.02.2019 OGC Arina-areena 2 KPV vihreä - HauPa
02.02.2019 OGC Arina-areena 1 FC Wimma - KPV valkoinen
02.02.2019 OGC Arina-areena 1 OHF sininen - KPV vihreä
02.02.2019 OGC Arina-areena 1 OHF sininen - KPV valkoinen
02.02.2019 OGC Arina-areena 1 ONS punainen - KPV vihreä
01.02.2019 OGC Arina-areena 1 KPV valkoinen - ONS valkoinen
01.02.2019 OGC Arina-areena 1 KPV vihreä - OHF turkoosi
01.02.2019 OGC Arina-areena 1 KPV vihreä - FC Wimma
01.02.2019 OGC Arina-areena 1 HauPa - KPV valkoinen
26.01.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv P08
19.01.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv T06
13.01.2019 Harjoitusottelut Kippari-halli KPV T07 - Kpv T06
12.01.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv P08
05.01.2019 Harjoitusottelut Nordea-Areena KPV T07 - Kpv P07
15.12.2018 Harjoitusottelut Vehkahalli, Jyväskylä Palokan Riento - KPV T07
15.12.2018 Harjoitusottelut Vehkahalli, Jyväskylä JyPK - KPV T07
D07-tytöt
«  Syyskuu   »
Kategoriat